Netflix Bedava Premium Hesaplar (Güncel Liste)


Piyasaya çıktığı ilk günden beri dikkatle takip edilen Netflix için artık bedava premium hesap paylaşımı yapılmamaktadır. Operatörlerin aslında daha eski dönemlerde ücretsiz olarak üyelik verdiği bu platform zamanla ciddi bir gelişme göstermiş ve günümüzde milyonlarca üyeye ulaşmıştır. Durum böyle olunca bedava Netflix kullanmak isteyen kişilerin sayısı da artmıştır.

Ücretsiz Netflix

Netflix bedava hesap sahibi olmak isteyenler için yazımızın devamında ki güncel hesap listesini takip edebilir. Ancak şunu söylemeliyiz ki yüzlerce hesap paylaşmıyoruz, zaten o kadar hesabın doğruluk payının olmasıda mümkün değil. İsterseniz sırayla, hesap gönderen kişileri bekler o şekilde yardım edersiniz, isterseniz listedeki hesapları kontrol edebilirsiniz.

Netflix hakkında bazı bilgileri vererek sonrada ücretsiz Netflix hesapları listemize geçelim.

netflix ücretsiz premium hesaplar

Netflix, kullanıcıların internete bağlı olan herhangi bir cihazda reklamsız dizi ve film deneyimi yaşadığı platformdur. Windows 10, Android ve IOS cihazların yanı sıra LCD televizyonlardan da giriş yapılabilen bu platformdan yararlanmak adına önce üyelik oluşturulması gerekmektedir. Orijinal bazı dizi ve filmler HD ve hatta 4K olarak sunulduğundan kullanıcılar açısından güzel bir deneyim yaşanmaktadır. Aslında bu platform ABD’de bir DVD kiralama firması olarak ortaya çıkıyor. DVD sektörü yavaşladıktan sonra çevrimiçi videolar yayınlayan platform, 2016 yılında tüm dünyaya açılma kararı almıştır. Ülkemizde de 2016 yılında yayın hayatına başlayan Netflix’in ilk 1 saatte 7000’den fazla üyeye ulaştığı da aktarıldı.

Netflix Destekleyen Cihazlar Hangileridir ?

Netflix hesap bedava kullanmak isteyenler, platformun desteklediği cihazları bilmek zorundadır. Tablet, akıllı telefonlar, alıcı kutuları, medya oynatıcılar, oyun konsolları ve akıllı televizyonlarda rahatlıkla uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ancak bu cihazların tamamında internet bağlantınızın olması gerekiyor. Üyelik açmadan Netflix ücretsiz hesap sahibi olmak isteyenler de web üzerinden araştırma yaparak detaylara ulaşabilir. Ancak yazımızın son bölümünde bu hesapları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Netflix Ücretsiz Premium Heplar

Kısa bir süre öncesine kadar Netflix ücretsiz üyelik için ilk 1 ay ödeme talep etmemekteydi. Ancak daha sonrasında özellik suistimal edilmesinden dolayı, Netflix Türkiyede ücretsiz üyelik vermeyi kapattı. Yurtdışında yaşıyorsanız, bu platformun resmi web sayfasına giriş yaparak önce uygun planı seçmeli ve daha sonra e-mail adresi ve şifrenizle beraber hesabınızı oluşturabilirsiniz. Ancak bu aşamada bir ödeme yöntemi girmeniz gerekiyor. İlk ay ücretsiz olsa da sonraki aylarda ücretin tahsil edilmesi adına ödeme yöntemi seçilmelidir. Alternatif olarak 1 ay dolmadan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Ancak tüm bu süreçlerle uğraşmak istemeyen ve bedava Netflix hesapları konusunda arama yapanların uzun süreli güncel listeye ihtiyacı olacaktır.

Ücretsiz Netflix Hesaplarına Nasıl Ulaşabilirim?

Genelde çeşitli sitelerde ücretsiz Netflix hesapları verilmektedir. Ancak biz sadece premium hesap alıp hesabını kullanmayan kişilerin verdiği hesapları sizlere iletmekteyiz. Bu hesaplar sayesinde, birbirinden farklı diziler, belgeseller, filmler ve daha pek çok şeyi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bedava Netflix Hesapları Listesi

Lütfen şifresini değiştirdiğiniz hesabın mail adresini bizlere yorum kısmından iletiniz. Hesaplar çoğul kullanıma değil, sadece içindeki sınırlı izin verilen kişiler kadar kullanılabilir olduğundan hesap sahibiyle ortak kullanım söz konusu olacaktır.

Mail AdresleriGüncellenme Tarihi : 25.12.2020
keremorhn_gs@gmail.comsampiyongalatasary1905
hakanbalta1997@yandex.com.trhkn1997
sariyer_mc@outlook.com.trmücahit0536813
begumleventogluu@yahoo.comcyprus_begum
cenkyigit1altayli@gmail.com768851

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir