Spotify Bedava Premium Hesaplar 2023


Spotify tüm dünyada milyonlarca şarkının yer aldığı bir platformdur. Ayrıca bu platform içerikler arasında hızlı geçiş yapılmasını sağlayan dijital müzik uygulamalarından biridir. Durum böyle olunca Spotify bedava premium hesap arayanların sayısı artmaktadır. Premium hesap sayesinde standart kullanımların dışında çok farklı özelliklerle karşılaşabilir ve daha etkin bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. İsveç asıllı müzik veri alış sistemi olarak adlandırılan Spotify’nin dünyaca ünlü EMI, Sony ve Universal gibi plak şirketlerine kayıtlı olduğu da unutulmamalıdır. 2023 yılına girmeden Spotify bedava premium hesap araştırmaları yapanlar için yazımızın devamında önemli bilgiler sunuyor olacağız.

spotify bedava premium hesaplar

2008 yılında çalışmaya başlayan bu uygulama Türkiye’ye 2013 yılının Eylül ayında giriş yapmıştır. Bünyesinde 2 milyondan fazla sanatçının ürettiği milyonlarca şarkıyı barındırmaktadır. Ayrıca Spotify uygulaması üzerinden her yıl 15 milyondan fazla şarkının dinlendiği biliniyor. Uygulamanın en önemli özellikleri arasında ‘yıl aralığı belirterek arama yapma’ başta olmak üzere tek albümü aratma, müzik türlerine göre arama yapma ve istemediğiniz şarkıyı arama dışı bırakma gibi seçenekler de bulunmaktadır. O halde Spotify bedava premium hesapları 2023 yılı için paylaşacağımız kullanıcı adı ve şifre bilgileri sayesinde sizler de bu özellikleri anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Bedava Spotify hesap paylaşımlarına geçmeden önce bu uygulamanın nasıl kullanıldığını da aktarmamız gerekiyor. Öncelikle IOS veya Android uygulamasını indirdikten sonra üye olmanız gerekiyor. Üye olan herkes senkronize ayarlarını Facebook ile gerçekleştirebilir. Bu sayede arkadaşlarınızın da hangi şarkıları dinlediğini görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın sol üst kısmında ‘gözat’ sekmesi yer almaktadır. Burada en çok dinlenen listelerin yanı sıra rock, caz, pop ve benzeri kategoriler bulunuyor. Dilerseniz ‘karışık çal’ butonuna tıklayarak listenin karışık çalmasını sağlayabilirsiniz. Spotify Premium ücretsiz hesap sahibi olanlar aslında çok daha farklı özellikleri bir arada kullanabiliyor.

Spotify Premium Ücretli mi?

Bu uygulama ücretlidir. Ancak Spotify bedava premium hesaplarını yazımızın devamında paylaşacağımız için tamamen ücretsiz olarak da kullanma şansınız olabilir. Bu hesaplar sayesinde beğendiğiniz şarkıları çevrimiçi olarak indirme şansınız da bulunuyor. Herhangi bir veri ağı kullanmadan cep telefonunuzdan bu uygulamaya giriş yaparak indirdiğiniz müzikleri dinlerken kendi listenizi de oluşturmanız mümkündür.

Evet birden fazla hesap planı vardır. Spotify ücretlerine linkle tıklayarak bakabilirsiniz.

Spotify Bedava Premium Hesap

Spotify Premium hesaplarda yabancı ve yerli şarkılar için kapsamlı bir kütüphane bulunmaktadır. Bu hesaplar internette free premium accounts adı altında yer alsada biz legal yolla, ücreti ödenerek alınmış hesapların paylaşımını yapmaktayız. Bedava Spotify Premium hesaplarıda zaten internet üzerinden ziyaretçilerimiz kendi hesaplarını iletmektedirler. Ücreti ödenmiş ancak atıl durumda kalan hesaplarsa buradan paylaşıma imkan sunuyoruz. Spotify hesabınız varsa ve sizde durumu olmayan kişilerle paylaşmak isterseniz yorum kısmından ziyaretçilerimize ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca bedava Premium Netflix hesapları yazımızıda takip edebilirsiniz. Bu kısımdanda aynı şekilde, ücretsiz hesap dağıtımı yapılmaktadır.

Ücretsiz Spotify Hesaplar

cantigoprof@gmail.comcanti1950
14kagan1453@hotmail.combolu1414
yasinbirsel@outlook.com.tryasinvebirsel
gizemkaraeli@gmail.comredlabel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir