Zula Setup Kaç Gb?


MMOFPS oyunlar, yani internet tabanlı rol yapma video oyunları tipinde olan oyunlar, bilgisayara indirilerek oynanabiliyor. Temel olarak yine internet tabanlı olarak oynanabiliyor olsa da oyunun daha özgür ve daha gerçekçi bir deneyim sunabilmesi için bilgisayar üzerine kurulacak oyun programı aracılığı ile oynanması gerekliliği bulunuyor. Bu tip oyunlardan birisi olan ve Türkiye’ de yapılan ilk yerli MMPOFPS oyunu olma özelliğine sahip olan Zula oyunu da bu şekilde bilgisayara indirilerek, kullanılabiliyor. Oyun tutkunları Zula oyununun kurulum dosyasını bilgisayara indirip, kurarak oyuna katılım gerçekleştirebiliyor. Oyuna katılım için oyunun kurulum dosyasının indirilmesi gerekirken, bu noktada Zula Setup kaç GB sorusu gündeme gelebiliyor.

zula kaç gb

Zula Kaç Gb ?

Son dönemlerin en popüler MMPOFS oyunlarından birisi konumunda bulunan Zula oyunu ile ilgili olarak Zula Setup kaç GB gibi tüm sorulara ilişkin yanıtları kolay bir şekilde bilgiadanmı.com aracılığı ile bulabilme imkanı bulunuyor. Özellikle de Zula oyununun diğer tüm MMOFPS oyunlarında olduğu gibi normal kurulum dosyasının indirilmesi ve kurulması işlemleri sonrasında ilk açılışta yüklü bir güncelleme yapar. Yani bu durumda oyun tutkunlarının Zula oyununu indirirken, gördükleri oyun boyutu, güncellemeler sonrasında değişiklik göstermektedir. Oyun tutkunlarının mutlaka bu detayı göz önünde bulundurmaları ve ona göre hareket etmeye özen göstermeleri büyük bir önem taşımaktadır.

Zula oyununun internet üzerinden ücretsiz olarak indirilmesi mümkündür. Zula oyununa katılmak isteyen oyun tutkunları Zula Setup kaç GB sorusuyla birlikte indirebilecekleri Zula Setup dosyasını bilgisayarlarında çalıştırarak, pratik bir kurulum işlemi ile bilgisayara kurulumunu gerçekleştirilebilmektedir. Zula oyununun kurulumundan sonra ise ilk giriş esnasında güncelleme yapıyor. Bu nedenle de ilk kurulum dosyası boyutu ile oynanış sırasında cihazda kapladığı alan farklılık gösterir. Zula oyuncularının oyuna ilişkin olarak yaşadıkları sorunlar, merak ettikleri konular ve çok daha fazlasını kolay bir şekilde en güncel ve en doğru bilgilerin yer aldığı ücretsiz platform üzerinden öğrenebilmek mümkündür. Bu şekilde son dönemlerin en popüler MMOFPS oyununu çok daha sorunsuz ve çok daha kaliteli bir şekilde günün her saatinde rahatlıkla oynayabilme imkanına sahip olunabiliyor.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir